Laureaci wojewódzkiego etapu Konkursu GEEK PTI 2023 16.05.2023

We wtorek, 16 maja, w naszej szkole odbyło się nagrodzenie najlepszych projektów gier w Konkursie "GEEK" 2023, który organizuje Polskie Towarzystwo Informatyczne. Nasi uczniowie zostali laureatami etapu wojewódzkiego.

Nagrody przygotowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz dyplomy w imieniu Oddziału Zachodniopomorskiego PTI wręczył Pan Grzegorz Szyjewski - Prezes Oddziału Zachodniopomorskiego PTI.

W kategorii "Koncepcja Gry" 1. miejsce otrzymał zespół Glitchy Games za grę "PyCode", a 2. miejsce - zespół Trio Innowacji za grę "Zakoduj i uciekaj!". W kategorii "Implementacja gry" 1. miejsce zajął zespół Paper Games Studio za grę "Python Defence".

Opiekunem wszystkich nagrodzonych projektów jest Pan dr inż. Mirosław Mościcki. Nagrodzeni uczniowie to Zuzanna Pawluk, Aniela Maciejek, Helena Sawicka, Hubert Kiernożycki, Dominik Sieklucki, Bartosz Kułakowski, Ksawery Szykuć, Łukasz Stąporek, Damian Zioło.

Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne projekty i konkursy!