Nasz pedagog:

Paula Karniejew – pedagog szkolny, pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy, logopeda, specjalista terapii i edukacji osób z autystycznego spektrum zaburzeń.

Niezwykle istotna jest dla mnie efektywna komunikacja oraz relacja, ponieważ jak pisał znany niemiecki neurobiolog Joachim Bauer: „Bez relacji nie ma edukacji”. W myśl tego przekazu bardzo cenię sobie z uczniami relację partnerską, opartą na szacunku i otwartości do drugiego człowieka.

Zapraszam Cię do mojego gabinetu, który znajduje się na parterze w naszej szkole (obok sali nr 2)

Jeśli masz trudność z wyrażeniem swoich emocji w sposób werbalny - zachęcam Cię do skorzystania ze „Skrzynki zaufania”, która czeka przy drzwiach mojego gabinetu. Napisz i wrzuć list, w którym możesz zawrzeć swoje przemyślenia, uwagi, trudności, prośby.

Godziny pracy:

Poniedziałek09:00 - 14:00
Wtorek09:00 - 14:00
Środa09:00 - 14:00
Czwartek09:00 - 14:00
Piątek09:00 - 14:00

Zapraszam serdecznie uczniów, a także rodziców.

pedagog@sci.edu.pl

Szukanie pomocy jest oznaką siły a nie słabości.

Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2022 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2022".

Oracle Academy