Paczka dla Rodaka na Kresach 10.12.2019

We wtorek, 10 grudnia, odbyło się wielkie przygotowanie paczek w ramach akcji "Paczka dla Rodaka na Kresach". Od 5 lat nasi uczniowie włączają się w akcję, dzięki której nasi rodacy na Litwie (a w tym roku również na Łotwie i Białorusi) otrzymają paczki przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku 20 uczniów i 2 absolwentki, pod opieką pana Adama, ciężko pracowało przez 14 godzin, aby przygotować 1300 paczek. Przed godz. 23 paczki zostały załadowane na samochód i wyruszyły w drogę m.in. do Solecznik i Ejszyszek.