Podsumowanie Kalendarza Adwentowego w SCI! 22.12.2023

Chcemy podzielić się z Wami wspomnieniami z magicznego grudnia, który wypełniliśmy śmiechem, radością i niespodziankami za pomocą szkolnego Kalendarza Adwentowego!

Przez cały grudzień uczniowie mieli okazję odkrywać nowe niespodzianki każdego dnia. Breloczki, ciekawostki, smycze z logiem naszej szkoły – to tylko niektóre z niesamowitych prezentów, które uczyniły ten okres jeszcze bardziej magicznym. Ale to nie koniec!

Dodatkowo, niektórzy szczęśliwcy znaleźli karnety na zimową herbatkę, pierniki i inne pyszności, a także na spóźnienia na lekcje. Nie brakowało też zadań do wykonania, które przynosiły uśmiech, takich jak na przykład nauka składania życzeń w innych językach.

Dziękujemy Wam wszystkim za entuzjazm i zaangażowanie w tę inicjatywę. Wasza radość była dla nas największym prezentem!

Cieszymy się, że Kalendarz Adwentowy spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem, dlatego z radością ogłaszamy, że za rok czeka Was kolejna edycja pełna niespodzianek i ulepszeń! Wpadło Wam do głowy coś, co możemy zmienić/ poprawić/ dodać? Wszystkie pomysły podsuwajcie Pani Psycholog, a za rok znów bierzcie udział i dzielcie się radością. Razem twórzmy niezapomniane chwile w duchu świątecznego okresu.