Podsumowanie Szlachetnej Paczki, czyli nasza wspólna moc dobra! 22.12.2023

Drodzy uczniowie, nauczyciele i wszyscy, którzy przyczynili się do tego pięknego dzieła - z ogromną dumą pragniemy podzielić się z Wami rezultatami naszej zbiórki w ramach Szlachetnej Paczki. Dzięki Waszemu niesamowitemu zaangażowaniu i otwartym sercom, udało nam się zebrać łączną kwotę 7.218,55 zł! To więcej niż się spodziewaliśmy, i co ważniejsze, to znaczące wsparcie dla potrzebującej rodziny.

Zbiórkę prowadziliśmy w różnorodny sposób, łącząc siły i kreatywność. Kiermasz ciast świątecznych zachwycił nie tylko smakoszy, ale przede wszystkim tych, którzy zakupili te pyszności z myślą o pomocy. Licytacja fantów od naszych nauczycieli była nie tylko doskonałą okazją do zdobycia wyjątkowych doświadczeń, ale także szansą na wsparcie potrzebującej rodziny. Nie zapomnijmy także o tych, którzy wspierali nasze działania poprzez wpłaty na konto oraz zbiórkę potrzebnych rzeczy.

Dzięki Waszym sercom, udało się nam spełnić nie tylko podstawowe potrzeby rodziny, ale także obdarować ich sprzętem elektronicznym, tak potrzebnym w dzisiejszym świecie. Laptop czy tablet to nie tylko prezenty – to narzędzia, które otwierają nowe perspektywy i możliwości.

Relacje od naszych wolontariuszy mówią same za siebie – rodzinę spotkała fala uśmiechów, wzruszeń i ogromna wdzięczność. Wasze dobre serca sprawiły, że dla nich te święta staną się wyjątkowe i pełne radości.

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, empatię i dobro, które przynieśliście do naszej społeczności. Dowiedliśmy razem, że dobro wraca – w postaci uśmiechów, wdzięczności i wspólnie spędzonych chwil. Jesteśmy dumni z tego, co razem osiągnęliśmy! Dziękujemy!