Rozpoczynamy realizację nowego projektu unijnego "Nowa wiedza, nowa przyszłość" 27.09.2020

Z satysfakcją informujemy, że od 1 grudnia 2020 r. rozpoczynamy realizację kolejnego projektu unijnego "Nowa Wiedza, Nowa Przyszłość"!

Głównym celem projektu jest uzyskanie kompetencji i kwalifikacji zawodowych w ramach zawodów deficytowych IT przez 328 uczniów i 20 nauczycieli Technikum Informatycznego SCI oraz zdobycie praktycznego doświadczenia poprzez odbycie staży u pracodawców.

Wartość projektu: 1 680 814,80 zł

Data zakończenia: 31 grudnia 2023 r.

Formy wsparcia:

• kursy zakończone certyfikowanymi egzaminami międzynarodowymi, uzupełniające wiedzę IT z zakresu programowania (m.in. C++, JAVA, Python),
  • kursy zakończone certyfikowanymi egzaminami międzynarodowymi, uzupełniające wiedzę IT z zakresu sieci komputerowych i systemów operacyjnych (m.in. Linux i CISCO),
  • kursy kompetencji miękkich dla nauczycieli,
  • utworzenie klasy patronackiej objętej specjalnym programem nauczania stworzonym w oparciu o współpracę z firmami IT,
  • doradztwo edukacyjno-zawodowe,
  • płatne staże u pracodawców.

Szczegółowe informacje przekażemy na początku grudnia!

Zapraszamy!