Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

TECHNIKUM INFORMATYCZNE SCI "ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2022"! 19.01.2022

Z wielką przyjemnością informuję o doskonałych miejscach zajętych przez Technikum Informatyczne SCI w prestiżowym rankingu szkół miesięcznika edukacyjnego Perspektywy. W Rankingu Głównym Techników zajęliśmy 9. miejsce w Polsce, 1. miejsce w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. W Rankingu Maturalnym Techników zajęliśmy 10. miejsce w Polsce, 1. miejsce w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim.

Uzyskany tytuł "ZŁOTEJ SZKOŁY 2022" kolejny raz jest zaszczytnym potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia. Nieustający entuzjazm, troska o uczniów, oddanie pracy - to cechy ważne w naszej szkole. W trudnym czasie pandemii okazało się, że świetnie poradziliśmy sobie z nowymi wyzwaniami.

W tegorocznym rankingu wzięto pod uwagę dane 1165 techników (spośród wszystkich 1863), które spełniły tzw. kryterium wejścia.

Serdecznie dziękuję i gratuluję całej Społeczności Szkolnej!

Alicja Kwiatek, Dyrektor Szkoły

Pełen Ranking -> Ogólnopolski Ranking "Perspektywy 2022" - Technika.


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Akademia Cisco
Oracle Academy
Acodemia#SCI

Projekty unijne