TEST KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH - REKRUTACJA 2022/2023 07.06.2022

Przypominamy, że 14 czerwca 2022 r (wtorek) o godzinie 10:00, w siedzibie szkoły (ul. Mazowiecka 13) odbędzie się test kompetencji językowych w ramach rekrutacji do Technikum Informatycznego SCI na rok szkolny 2022/2023.

Do testu kompetencji językowych mają obowiązek przystąpić wszyscy kandydaci, którzy wybrali w rekrutacji oddział dwujęzyczny (klasa C, Technik Programista) bez względu na miejsce (preferencję), które ta klasa zajmuje we wniosku kandydata.

Prosimy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem (legitymacja szkolna / dowód osobisty / paszport itp.) oraz własny długopis.

Przed wejściem do szkoły zostaną wywieszone informacje dotyczące sali, w której odbędzie się test.

Życzymy powodzenia wszystkim kandydatom! Do zobaczenia!