Uczestnicy i wolontariusze podczas HACKYEAH 2019 17.09.2019

W dniach 13-15 września nasi uczniowie udali się na HackYeah 2019. W trakcie wydarzenia uczestnicy, którzy skorzystali z kodu promocyjnego, mieli możliwość wykonywania różnorakich zdań i sprawdzenia swoich umiejętności. Wśród uczestników znalazła się drużyna mieszana z uczniem z kl. 2c - Janem Rosą, zespół z klasy pierwszej, drużyna mieszana z klas 3b-4b oraz zespół absolwentów naszej szkoły wraz nauczycielem Panem Dawidem Bąkiem. Była to niezwykła możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, zmierzenia się z tytanami branży IT oraz zdobycie wielu znajomości dzięki partnerom wydarzenia, a wszystko to zwieńczone dobrą zabawą. Prócz uczestników mieliśmy też naszych przedstawicieli po stronie organizacyjnej Dominik Kostecki i Jakub Sajniak z klasy 4c oraz Miłosz Skaza z klasy 3c, ponownie jako wolontariusze, wraz z organizatorami mierzyli się z wyjątkowo trudnym zadaniem, jakim było zapewnienie dobrobytu w trakcie całego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, którzy wzięli udział w wydarzeniu i życzymy dalszych sukcesów.