Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 01.09.2020

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice,

z radością rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Znów możemy spotkać się z Wami, by budować relacje, nie tylko wirtualne. Szczególnie ciepło witamy w gronie społeczności naszej szkoły uczniów klas pierwszych. W trakcie uroczystości innej niż zwykle otrzymaliśmy świadectwa promocyjne, nagrody książkowe, poznaliśmy wyniki egzaminów maturalnych, egzaminu zawodowego EE.08 oraz rekrutacji.

Cieszymy się, że pomimo niełatwych warunków pandemii, zdobywamy laury.

Życzymy wszystkim bezpiecznego roku nauki, realizacji zamierzonych celów, którym nie przeszkodzą żadne obostrzenia.