Zakończenie nauki klas maturalnych 4EFG 27.04.2023

W czwartek, 27 kwietnia, w Auli Wydziału Elektrycznego ZUT odbyła się uroczystość zakończenia nauki klas maturalnych 4EFG. Wydarzenie otworzył dziekan WE ZUT - Pan dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT, który w swoim wystąpieniu pogratulował wszystkim maturzystom osiągniętych wyników w nauce oraz sukcesów w konkursach. Pani Dyrektor, Alicja Kwiatek, pogratulowała uczniom i życzyła powodzenia w nadchodzących już 4 maja egzaminach maturalnych.

Tytułem "Primus Inter Pares" i wpisem do Złotej Księgi wyróżnionych zostało 33 uczniów. Listy gratulacyjne, za szczególne osiągnięcia dzieci, otrzymali rodzice 42 uczniów. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 42 uczniów.

Samorząd Uczniowski pożegnał 11 swoich członków, którzy na przestrzeni 4 lat wykazali się ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnością i wkładem w rozwój Samorządu oraz Szkoły.

Uroczystość uświetnił koncert przedstawiciele klas maturalnych - Julii Chmiel, Bartosza Bączyka i Katarzyny Pstrokońskiej (na gitarze zagrał Sergiusz Brasławski).

Serdecznie dziękujemy Panu Dziekanowi, Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom oraz członkom Samorządu Uczniowskiego za tak liczne przybycie na tą ważną uroczystość. Tym bardziej, że pożegnaliśmy ostatni rocznik klas ponadgimnazjalnych!

Uroczystość poprowadzili Maksymilian Gaszewski i Konstancja Jacko.

Drodzy Maturzyści, Abiturienci, Koleżanki i Koledzy - trzymamy za Was kciuki. Powodzenia!