1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "BohaterON"! 14.12.2018

Kampania "BohaterON w Twojej Szkole" rozpoczęła się od seminarium dla nauczycieli, w którym udział wziął Pan Adam Czarniawski, a następnie w szkole przygotował sesję zdjęciową oraz akcję wypisywania kartek adresowanych do Powstańców Warszawskich. Ostatnim etapem było przygotowanie miniprojektu edukacyjnego. Czworo uczniów - Klaudia Bałszan, Wojciech Szelestowicz, Tomasz Leśniewski i Kacper Popiałkiewicz - w niespełna dwa miesiące stworzyli od podstaw projekt "Burza nad Warszawą - gra planszowa". Gra jest dostępna w 2 egzemplarzach (z których jeden otrzymali Organizatorzy).

W Warszawie, 13 grudnia, podczas Gala Finałowa III edycji akcji "BohaterON" wręczone zostały nagrody i wyróżnienia dla najlepszych projektów. Z radością informujemy, że projekt "Burza nad Warszawą" zwyciężył w konkursie, którego organizatorem były Fundacja Rosa, Fundacja Sensoria, a któremu patronowali m.in. Instytut Pamięci Narodowej, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Obrony Narodowej. Uczniowie wraz z Opiekunem byli obecni na gali, którą uświetniły przemówienia Powstańców i koncert patriotyczny Kasi Moś.

Gratulujemy!