Awans 6 uczniów do finału Olimpiady Gier Planszowych IPN 09.02.2023

Serdecznie gratulujemy 6 naszym uczniom, którzy w czwartek, 9 lutego, wywalczyli awans do Ogólnopolskiej Olimpiady Gier Planszowych IPN 2023.

W tej grupie znaleźli się - Igor Nadkierniczny ("Bitwa Warszawska"), Julia Szembek i Kacper Kupczyński ("Miś Wojtek") oraz Patryk Kopras, Hubert Rutkowski i Mikołaj Leszczyński ("Gwiaździsta Eskadra"). W eliminacjach stratowało jeszcze 5 uczniów - Adrian Orłowski ("ORP Orzeł") i Jakub Szymaniak, Adam Guskos, Gabriel Wilczyński oraz Arkadiusz Konopacki ("Niepodległa"). Opiekunem uczestników jest p. Adam Czarniawski.

W turnieju eliminacyjnym w Szczecinie wzięło udział ok. 40 uczestników z różnych szkół i organizacji harcerskich.

Naszym zwycięzcom gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się w kwietniu w Warszawie!