Awans uczniów do finału Olimpiady Innowacji Technicznych! 14.05.2019

Gratulujemy Miłoszowi Skazie i Bogdanowi Sęczkowskiemu, którzy zajęli 1. miejsce w eliminacjach okręgowych Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości. Bogdan i Miłosz przygotowali pracę pt. "System wspierania i automatyzacji recyklingu opakowań plastikowych" w grupe "E", czyli pomysł ekologiczny. Praca została przesłana do udziału w eliminacjach na szczeblu ogólnopolskim.

Gratulujemy także Gabrielowi Prywerowi, który w grupie "R" - pomysł techniczny - zdobył 3. miejsce z pracą pt. "Projekt WUVLDC - Wireless UV Ligt Device Charging".

Trzymamy kciuki za etap ogólnopolski i kolejne projekty!