Dyrektor Szkoły wyróżniona na konferencji "Umiejętności cyfrowe 2023" 13.03.2023

W poniedziałek, 6 marca, w Warszawie odbyła się konferencja "Umiejętności cyfrowe 2023.pl".

Podczas wydarzenia została ogłoszona "Lista 100 za 2022 rok". Miło nam poinformować, że wśród osób wyróżnionych jest Pani Alicja Kwiatek, Dyrektor Szkoły. Dziękujemy za docenienie pracy oraz wieloletniego zaangażowania całej społeczności Technikum Informatycznego SCI.

Inicjatywa corocznego ogłaszania "Listy 100..." została powołana przez grono osób, organizacji oraz instytucji skupionych wokół Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych i Zatrudnienia w Polsce.

Szósta już edycja zbudowała swoje miejsce wśród wielu osób aktywnych na polu edukacji, budowania świadomości cyfrowej i rozwijania kompetencji skutecznego wykorzystywania technologii cyfrowej.

Słowa uznania i gratulacje kierujemy także do wszystkich osób wyróżnionych!

Dyplom PTI