Finaliści 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Hack Heroes! 17.01.2024

10 stycznia 2024 r. w siedzibie firmy SAP Polska w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych zespołów startujących w konkursie Hack Heroes. W 8 edycji konkursu udział wzięło ponad 200 drużyn z całej Polski. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie klasy 4c: Maciej Śmirski i Michał Jasiński z projektem LocaNote, zdobywając 3. miejsce!
Dodatkowo, nasza szkoła otrzymała nagrodę dla najbardziej aktywnej szkoły (8 zgłoszonych projektów).
Wiemy, że konkurencja była bardzo duża, a jury miało nie lada orzech do zgryzienia.

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie i życzymy kolejnych sukcesów!

Uczestnicy z naszej szkoły:

LocaNoteM&MsMaciej Śmirski - FullStack
Michał Jasiński - FullStack, grafika
YapperYapatonMarek Mostowski - programista,
Mateusz Kapłon - programista,
Gracjan Koral - programista,
Mikołaj Fiłka - programista
LiplusTDI 1.0Igor - programista(frontend + design),
Damian - programista(backend + design),
Tomek - programista(backend)
Priority PilotPriority PilotDominik Matejczuk - programista, grafik, projektant - autor całego projektu
E-fridgeSCI 2BOskar Kownacki - programista,