Organizacja sprawdzianu kompetencji językowych 04.06.2021

W poniedziałek, 7 czerwca o godz. 10:00, odbędzie się sprawdzian kompetencji językowych z języka angielskiego. Przedstawiamy informacje dotyczące jego organizacji.

1. Informacje o przydziale do właściwej sali będą umieszczone na drzwiach wejściowych do szkoły.
  2. W trakcie rozwiązywania sprawdzianu kandydat nie może korzystać z urządzeń elektronicznych (np. tablet, telefon, zegarek elektroniczny) ani z żadnych innych pomocy.
  3. Sprawdzian składa się z dwóch części pisemnych, które kandydat otrzymuje równocześnie z rozpoczęciem sprawdzianu.
  4. Na rozwiązanie obu części kandydat ma 90 minut.

Podział kandydatów na sale (wg inicjału nazwiska):

• sala 1 (parter) - nazwiska zaczynąjace się na litery M-O;
  • sala 101 (1. piętro) - nazwiska zaczynające się na H-L;
  • sala 102 (1. piętro) - nazwiska zaczynające się na A-G;
  • sala 105 (1. piętro) - nazwiska zaczynające się na P-Z;

Z obu części sprawdzianu można łącznie uzyskać 20 punktów. Pozytywny wynik sprawdzianu kompetencji językowych uzyskuje się po zdobyciu co najmniej 5 pkt. Indywidualne wyniki sprawdzianu zostaną umieszczone na kontach kandydatów w systemie naboru elektronicznego.

Ze względów sanitarno-epidemicznych rodzice lub opiekunowie prawni nie mogą przebywać w budynku szkoły w trakcie sprawdzianu kompetencji językowych. W tym samym dniu będzie możliwość odbioru skierowania na badania lekarskie do lekarza medycyny pracy (2. piętro, sekretariat).