Pięcioro nauczycieli na stażu w InfinIT Codelab! 07.09.2018

Serdecznie dziękujemy Infinit Codelab za przyjęcie naszych nauczycieli na dwutygodniowy staż oraz wymianę wiedzy i doświadczeń w ramach realizowanego projektu "Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w ramach specjalizacji Programowanie Gier i Programowanie w Technikum Informatycznym SCI"!

InfinIT Codelab: Przez dwa tygodnie nauczyciele Technikum Informatycznego SCI mieli okazje poznać praktyczny wymiar zarządzania projektami. Mieliśmy także okazję wymienić spostrzeżenia na temat przyszłych mistrzów programowania i testowania, czyli uczniów Technikum Informatycznego SCI, którzy notabene w tym samym czasie także praktykowali w naszej firmie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!