Quiz Wiedzy o Grach Komputerowych 2022 18.11.2022

W dniach 17-18 listopada odbył się Quiz Wiedzy o Grach Komputerowych. W czwartek, 17 listopada, odbyły się eliminacje do finału. Z każdej klasy wyłoniony został jeden zwycięzca, który w piątek przystąpił do finału. W piątek, 18 listopada, w 11. rocznicę wydania pełnej gry Minecraft na komputery osobiste, rozegrany został finał naszego quizu. Pytania finałowe dotyczyły m.in. Minecrafta, Starcrafta, League of Legends czy Assassin's Creed. Zwycięzcą został Bartosz Chałupka (kl. 1A). Drugie miejsce zajął Mikołaj Turek (kl. 4C), a trzecie - Olivier Czajkowski (kl. 2C). Całe wydarzenie przygotowali: Ksawier Imbiorski, Damian Zioło, Oskar Kowancki, Wiktor Ilczuk oraz Piotr Demeniuk.

Gratulujemy zwycięzcom!