Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Sieciowego "SCI#NET Junior" 18.10.2019

W piątek, 18 października, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu SCI#NET Junior. Organizatorzy – Pan Dawid Bąk oraz uczniowie z kl. 4c Dominik Kostecki i Jakub Sajniak wraz z Panią Dyrektor podziękowali wszystkim uczestnikom oraz wręczyli nagrody wyróżnionym. Dyplomy otrzymali zdobywcy podium Maciej Tułecki, Paweł Pardel oraz Krystian Małecki za determinację i szczególnie wyróżniające się umiejętności sieciowe. Nagrodzone zostały również Julia Chmiel oraz Wiktoria Paszko, które wykazały się zdolnościami pozwalającymi na przeciwstawienie się stereotypom branży IT. Imienne gratulacje przypadły również pozostałym członkom czołowej dziesiątki - Bartoszowi Bączykowi, Adamowi Mańczukowi, Maksymilianowi Szkodzie, Mateuszowi Fejczukowi, Kacprowi Dorożalskiemu, Stanisławowi Rzeszutowi oraz Gabrielowi Grugelowi. Wszyscy otrzymali dodatkowo słodki podarunek. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów oraz zachęcamy do udziału w innych aktywnościach szkolnych.