Szkolny Konkurs Programowania "SCI++" - wyniki 04.06.2018

We wtorek, 22 maja, odbyła się finałowa prezentacja projektów zgłoszonych do Szkolnego Konkursu Programowania "SCI++". Siedmioro uczniów (w tym 1 dwuosobowy zespół) zgłosiło łącznie 8 projektów aplikacji i gier, nad którymi pracowało przez ostatnich kilka miesięcy. W skład jury weszli przedstawiciele Organizatora oraz Partnerów Konkursu: Wydziału Informatyki ZUT, Akademii Morskiej w Szczecinie oraz brightONE Poland. Laureatami zostali Dominik Kostecki, Jakub Kleban oraz zespół Angeliki Iskry i Oskara Domingosa. Wyróżnienia otrzymali Karol Jurski, Artur Kamiński oraz Bartłomiej Szczepaniak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom!