Szczecińskie Collegium Informatyczne

Technikum Informatyczne SCI

Odwiedź nas na facebooku
Partnerzy

Szkolny Turniej Wiedzy Ogólnej 13.01.2023

W piątek, 13 stycznia, odbył się Szkolny Turniej Wiedzy Ogólnej. W szranki stanęło trzynaście 2-osobowych drużyn reprezentujących poszczególne klasy. W pierwszej turze eliminacyjnej zmierzyli się w formule '1 z 13', a w finałowej - cztery najlepsze zespoły przystąpiły do rozgrywki 'VaBanque'. Uczestnicy finału odpowiadali na pytania w 7 kategoriach: "Niemiecki i polski", "Wizja lokalna", "Pełna kultura", "Zapisane w tradycji", "Przedmioty nieużyteczne", "Na czele", "Jestem informatykiem!". Zwycięzcami zostali uczniowie reprezentujący klasę 3A - Aleksander Nowak, Gracjan Rozalski i Kacper Turkiewicz. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!

Turniej zorganizowali Hubert Kiernożycki, Tomasz Radliński, Przemysław Korkuć, Mateusz Kajtowski, Michał Jasiński i Nikodem Kasprzak.


Rekrutacja, bezpłatna nauka - dołącz do nas już dziś
Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2023 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2023".

Akademia Cisco
Oracle Academy
Acodemia#SCI

Projekty unijne