Uroczysta Akademia z Okazji Swięta Niepodległości 17.11.2008

7 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji święta niepodległości. Samorząd Szkolny przygotował występ pełen podniosłej, patriotycznej poezji.
Powinniśmy pamiętać o tym, że dzisiaj mamy wolną i niepodległą Polskę. Polskę, o którą walczyły pokolenia oddając w tej walce często wartość najcenniejszą - swoje życie. W tym roku obchodzimy 90 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody 11 listopada to właśnie nasz szacunek dla tych wielkich, często bezimiennych bohaterów. To nasz hołd składany w postaci pamięci czasu minionego. To nasz moralny obowiązek jako Polaków i jako ludzi szanujących wolność narodów.