Warsztaty dla klas 2 z firmą brightONE 27.11.2017

Uczniowie wszystkich klas drugich naszego Technikum mieli przyjemność uczestniczyć w dedykowanych warsztatach zorganizowanych przez firmę brightONE Poland. W czasie dwugodzinnych spotkań mogli dowiedzieć się, jak powinno wyglądać dobrze przygotowane CV, jakie elementy powinno zawierać i co powinno się w nim szczególnie znaleźć i zostać wyeksponowane. Mieli również możliwość spróbowania swoich sił w symulowanych rozmowach rekrutacyjnych do firmy z branży IT, z uwzględnieniem zarówno kompetencji miękkich (takich, jak sposób prowadzenia rozmowy, komunikacja werbalna i niewerbalna), ale także kompetencji i umiejętności twardych (np. sprawdzenia znajomości programowania w wybranym języku przez potencjalnego pracodawcę).

Serdecznie dziękujemy przedstawicielom firmy brightONE Poland za przygotowane ciekawych, interesujących i praktycznych warsztatów dla naszych drugoklasistów. Warsztaty te są dla nich cenną lekcją przed nadchodzącym w drugim semestrze poszukiwaniem miejsc do odbycia praktyk zawodowych.