Wyróżnienie uczniów i szkoły w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2018 20.06.2018

Z radością informujemy, że Technikum Informatyczne, jako jedna z czterech szczecińskich szkół, znalazła się w gronie 140 szkół w Rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości 2018. Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie "Zwolnieni z Teorii". Otrzymaliśmy to zaszczytne wyróżnienie w związku z zaangażowaniem naszych dwóch uczniów - Oskara Domingosa i Tomasza Borowskiego, którzy wspólnym wysiłkiem stworzyli projekt społeczny DisHorizon! Oskar i Tomek - gratulujemy!

Oprócz naszej szkoły w rankingu sklasyfikowane zostało II LO ze Szczecina, XIII LO ze Szczecina oraz V LO ze Szczecina!