Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych 26.04.2019

W piątek, 26 kwietnia, w Auli Wydziału Matematyczno-Fizycznego US odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Podczas uroczystości wręczono 22 listy gratulacyjne dla rodziców najlepszych uczniów. Tytułem "PRIMUS INTER PARES" wyróżniono 21 uczniów, którzy przez cztery latach wyróżniali się wynikami w nauce, sukcesami w konkursach i olimpiadach, a także w działalności charytatywnej i społecznej. Przyznano również ponad 60 nagród książkowych za wyróżniające wyniki w nauce, udział w konkursach i olimpiadach oraz działalność na rzecz szkoły i klasy. Natomiast Samorząd Uczniowski pożegnał 10 członków, w tym przewodniczącą Annę Wysocką, wręczając tradycyjne karykatury (autorstwa Zuzanny Trepki). Uroczystość uświetnił występ muzyczny Pana Kamila Malińskiego wraz z uczniami Kacprem Zawieją i Jakubem Górą. Serdecznie gratulujemy naszym tegorocznym absolwentom i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki na nadchodzącym egzaminie maturalnym!